Logo


BUSINESS AND ECONOMICS RESEARCH JOURNAL

Language
LogoEnglish
LogoTürkçe
 

2013 Yılı Hakemlerimiz

Dergimize gönderilen makalelerin değerlendirilmesinde emekleri ve katkıları bulunan hakemlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

A. Burça Kızılırmak (Ankara Üniversitesi)
Abdullah Soysal (Kilis 7 Aralık Üniversitesi)
Abdülkadir Pehlivan (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Adem Kalça (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Adnan Dönmez (Akdeniz Üniversitesi)
Ali Danışman (Çukurova Üniversitesi)
Aliye Ayça Supçiller (Pamukkale Üniversitesi)
Alpaslan Akçoraoğlu (Gazi Üniversitesi)
Anıl G. Akçağlayan (Ankara Üniversitesi)
Arman Zafer Yalçın (Balıkesir Üniversitesi)
Asena Altın Gülova (Celal Bayar Üniversitesi)
Aşkın Özdağoğlu (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Atakan Öztürk (Artvin Çoruh Üniversitesi)
Ayhan Aytaç (Trakya Üniversitesi)
Ayşe Uyduranoğlu-Öktem (İstanbul Bilgi Üniversitesi)
Azmi Yalçın (Çukurova Üniversitesi)
Azzem Özkan (Erciyes Üniversitesi)
Bahar Ceritoğlu (Marmara Üniversitesi)
Batu Tunay (Yıldız Teknik Üniversitesi)
Belgin Aydıntan (Gazi Üniversitesi)
Billur Engin Balın (İstanbul Üniversitesi)
Birol Erkan (Kilis 7 Aralık Üniversitesi)
Burak Darıcı (Balıkesir Üniversitesi)
Bülent Günsoy (Anadolu Üniversitesi)
Cavide Bedia Uyargil (İstanbul Üniversitesi)
Cengiz Kahraman (İstanbul Teknik Üniversitesi)
Cengiz Samur (Çankırı Karatekin Üniversitesi)
Ceren G. Atalay (Dumlupınar Üniversitesi)
Cevat Bilgin (Çukurova Üniversitesi)
Cihan Tanrıöven (Gazi Üniversitesi)
Dilek Seymen (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Dilek Sürekçi (Nuh Naci Yazgan Üniversitesi)
Doğan Uysal (Celal Bayar Üniversitesi)
Ebru Uzunoğlu (İzmir Ekonomi Üniversitesi)
Elif Yolbulan Okan (Yeditepe Üniversitesi)
Engin Küçüksille (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Erdinç Karadeniz (Mersin Üniversitesi)
Ergun Doğan (Çankırı Karatekin Üniversitesi)
Erhan Demireli (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Erkan Poyraz (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi)
Erşan Sever (Aksaray Üniversitesi)
Ertan Beceren (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Eşref Savaş Başcı (Hitit Üniversitesi)
Etem Karakaya (Adnan Menderes Üniversitesi)
Fatih Ecer (Afyon Karahisar Üniversitesi)
Fatih Yılmaz (İstanbul Üniversitesi)
Fatma Güven Lisaniler (Doğu Akdeniz Üniversitesi)
Fatma Tektüfekçi (Doluz Eylül Üniversitesi)
Fazıl Gökgöz (Ankara Üniversitesi)
Ferda Erdem (Akdeniz Üniversitesi)
Ferhan Sayın (Celal Bayar Üniversitesi)
Figen Altuğ (İstanbul Üniversitesi)
Fikret Dülger (Çukurova Üniversitesi)
Filiz Özkan (Sakarya Üniversitesi)
Gonca Atıcı (Maltepe Üniversitesi)
Gökhan Karabulut (İstanbul Üniversitesi)
Gökhan Özer (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü)
Gülcan Çağıl (Marmara Üniversitesi)
Gülfidan Barış (Anadolu Üniversitesi)
Gülnil Aydın (Balıkesir Üniversitesi)
Güneş Çetin Gerger (Celal Bayar Üniversitesi)
Güven Özdem (Giresun Üniversitesi)
H. İbrahim Özmen (Balıkesir Üniversitesi)
Hakan Çelikkol (Dumlupınar Üniversitesi)
Hakan Hotunluoğlu (Adnan Menderes Üniversitesi)
Hakan Tunahan (Sakarya Üniversitesi)
Haluk Egeli (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Haluk Korkmazyürek (Çağ Üniversitesi)
Harun Şeşen (Kara Harp Okulu)
Hasan Ayaydın (Gümüşhane Üniversitesi)
Hasan Ayyıldız (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Hasan Uygurtürk (Bülent Ecevit Üniversitesi)
Haşim Akça (Çukurova Üniversitesi)
Haydar Lütfü Ejder (Gazi Üniversitesi)
Hilal Bozkurt (Kocaeli Üniversitesi)
Hüseyin Aktaş (Celal Bayar Üniversitesi)
Hüseyin Güçlü Çiçek (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Hüseyin Sabri Kurtuldu (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
İlker Murat Ar (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
İsa İpçioğlu (Bilecik Üniversitesi)
İsmail Bekçi (Süleyman Demirel Üniversitesi)
İsmail Küçükaksoy (Dumlupınar Üniversitesi)
İsmet Göçer (Adnan Menderes Üniversitesi)
Kamil Güngör (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
Kenan Lopcu (Çukurova Üniversitesi)
Kıvanç Halil Arıç (Cumhuriyet Üniversitesi)
Korhan Karacaoğlu (Nevşehir Üniversitesi)
Kürşat Yalçıner (Gazi Üniversitesi)
Lütfi Erden (Hacettepe Üniversitesi)
M. Tuba Aktaş (Anadolu Üniversitesi)
Mustafa Fedai Çavuş (Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi)
Marco Taliento (University of Foggia)
Mehmet Deniz (İnönü Üniversitesi)
Mehmet Mercan (Hakkari Üniversitesi)
Mehmet Pekkaya (Bülent Ecevit Üniversitesi)
Mehmet Tosuner (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Melahat Önören (Kırıkkale Üniversitesi)
Melih Bulu (İstanbul Şehir Üniversitesi)
Meltem Onay (Celal Bayar Üniversitesi)
Meltem Ucal (Kadir Has Üniversitesi)
Metin Aktaş (Niğde Üniversitesi)
Metin Saban (Bartın Üniversitesi)
Mevhibe Albayrak (Ankara Üniversitesi)
Muharrem Afşar (Anadolu Üniversitesi)
Murat Çinko (Marmara Üniversitesi)
Murat Demir (Harran Üniversitesi)
Murat Gümüş (Batman Üniversitesi)
Mustafa Akal (Sakarya Üniversitesi)
Mustafa Özer (Anadolu Üniversitesi)
N.Tolga Saruç (Sakarya Üniversitesi)
Nadia Albu (The Bucharest Academy of Economic Studies)
Nazan Yelkikalan (Onsekiz Mart Üniversitesi)
Nazif Çatık (Ege Üniversitesi)
Nezir Köse (Gazi Üniversitesi)
Nihan Özgüven (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Nihat Işık (Kırıkkale Üniversitesi)
Nurhan Aydın (Anadolu Üniversitesi)
Oğuzhan Aydemir (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
Oya Aytemiz Seymen (Balıkesir Üniversitesi)
Ozan Bahar (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi)
Öcal Usta (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Özer Alper (Ankara Üniversitesi)
Özgür Polat (Dicle Üniversitesi)
Özgür Tonus (Anadolu Üniversitesi)
Ramazan Gökbunar (Celal Bayar Üniversitesi)
Reha Saydan (Yüzüncüyıl Üniversitesi)
Reşat Ceylan (Pamukkale Üniversitesi)
Sadık Çukur (İzzet Baysal Üniversitesi)
Salih Katırcıoğlu (Eastern Mediterranean University)
Sami Karacan (Kocaeli Üniversitesi)
Sedat Aybar (Kadir Has Üniversitesi)
Seher Nur Sülkü (Gazi Üniversitesi)
Selçuk İpek (Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi)
Selçuk Koç (Kocaeli Üniversitesi)
Selen Doğan (Niğde Üniversitesi)
Selim Başar (Atatürk Üniversitesi)
Sema Misçi Kip (İzmir Ekonomi Üniversitesi)
Serap Durusoy (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
Serkan Yılmaz Kandır (Çukurova Üniversitesi)
Serpil Ağcakaya (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Seval Selimoğlu (Anadolu Üniversitesi)
Sevinç Köse (İzzet Baysal Üniversitesi)
Sevinç Mıhçı (Hacettepe Üniversitesi)
Sevtap Ünal (Atatürk Üniversitesi)
Seyfettin Artan (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Suat Teker (Okan Üniversitesi)
Suna Korkmaz (Balıkesir Üniversitesi)
Süleyman S. Karaca (Gaziosmanpaşa Üniversitesi)
Ş. Mustafa Ersungur (Atatürk Üniversitesi)
Şadan Çalışkan (Uşak Üniversitesi)
Şahabettin Güneş (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
Şenay Lezki (Anadolu Üniversitesi)
Şevket Alper Koç (Kocaeli Üniversitesi)
Tahsin Bakırtaş (Sakarya Üniversitesi)
Turhan Erkmen (Yıldız Teknik Üniversitesi)
Ufuk Gençel (Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi)
Umut Avcı (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi)
Vedat Cengiz (Kocaeli Üniversitesi)
Verda Canbey Özgüler (Anadolu Üniversitesi)
Yavuz Demirel (Aksaray Üniversitesi)
Yeşim Rabia Kuştepeli (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Yusuf Karaca (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
Zehra Abdioğlu (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Zeliha Seçkin (Aksaray Üniversitesi)
Zeynep Arıkan (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Zümrüt Tonus (Anadolu Üniversitesi)

User Log in

Username

Password

  

Remember Me

Register
Lost Password ?